Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ІНВЕСТИЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ У БІЗНЕСІ: ПРАКТИЧНИЙ КЕЙС

ІНВЕСТИЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ У БІЗНЕСІ: ПРАКТИЧНИЙ КЕЙС

27 жовтня 2023 року відбулася відкрита лекція керівника і засновника Компанії з управління активами ПрАТ “СІ КАПІТАЛ” Сазонова Романа Юрійовича на тему: «Інвестиційні стратегії». Лекція викладалась для студентів ОП «Підприємництво та біржова діяльність» з навчальної дисципліни «Організація біржової діяльності на фондовому ринку».

Сазонова Р.Ю. розкрив сутність і класифікацію стратегій інвестування; сильні і слабкі сторони інвестиційних стратегій; стратегії, що найкраще підходять для інвесторів-початківців; інвестиційні ризики та управління ними. Особливий інтерес викликали поради лектора інвестору-початківцю, розкриття специфіки підприємницької діяльності на ринку капіталів у порівнянні з підприємництвом в сфері торгівлі, ґрунтовний аналіз циклічності розвитку фондового ринку та особливості прогнозування сучасних фаз економічного циклу. Жваву дискусію і обговорення викликали питання щодо можливостей і ризиків інвестування та трейдингу криптовалютою, подальших заходів щодо стимулювання розвитку ринку капіталів в Україні. Лектор порадив студентам корисні джерела для подальшого опанування теми.

Студенти і викладачі подякували Сазонову Р.Ю. за змістовну та цікаву лекцію, висловили інтерес у продовженні подальшої співпраці.