Головна / Новини факультету / Міжнародний проєкт співпраці бізнесу з університетами SAP University Alliances

Міжнародний проєкт співпраці бізнесу з університетами SAP University Alliances

Друзі! Міжнародний проєкт співпраці бізнесу з університетами SAP University Alliances знову активізує свою роботу в Україні. Викладачі та студенти мають унікальну можливість пройти престижне навчання з наступною сертифікацією за курсом «Інтеграція бізнес-процесів в SAP S/4HANA» на безоплатній основі. Це чудова можливість вивчити продукти та процеси SAP за допомогою онлайн-навчальної програми під керівництвом інструктора.
SAP S/4HANA є цифровим ядром для створення smart-підприємства. Це ядро за рахунок використання технологій штучного інтелекту та машинного навчання здатне обробляти велику кількість даних у режимі реального часу, що спрощує процеси аналізу, прогнозування та планування, тобто основні процеси формування раціональних і дієвих управлінських рішень.
З 19 жовтня 2023 року по 28 березня 2024 рокуонлайн-навчання проводитиме університет Мангейма (Німеччина). Передбачається 32 години упродовж 23 тижнів для віртуальних сеансів через Zoom (тобто лекцій, партнерських та/або клієнтських сеансів) і близько 68 годин для самостійного навчання, включаючи вправи та теоретичні концепції в реальній хмарній системі SAP S/4HANA.
По закінченню курсу буде надано можливість на безоплатній основі пройти сертифікацію та отримати престижний визнаний у всьому світі сертифікат C_TS410_1909: „SAP Certified Application Associate – Business Process Integration with SAP S/4HANA 1909“. Наявність цього сертифікату дає переваги при працевлаштуванні убудь-яку знану компанію світу.
Детальніше про навчання: https://events.sap.com/open-lecture-2023/en/home
Скористайтеся цією унікальною можливістю, реєструйтеся (скриньки в домені knu.ua) на навчання та отримуйте сучасні знання і практичні навички: https://events.sap.com/open-lecture-2023/en/registration.aspx
Проєкт відбувається за активної підтримки Міністерства цифрової трансформації України та компанії SAP Україна.
За додатковою інформацією звертайтеся до координатора програми SAP University Alliances в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, професора кафедри економічної кібернетики Галини Чорноус galyna.chornous@knu.ua