Головна / Новини факультету / Церемонія вручення диплома магістра на Економічному

Церемонія вручення диплома магістра на Економічному

Сьогодні на Економічному свято – випуск магістрів! Здавалося, лише нещодавно була посвята в першокурсники, а сьогодні наші магістри вже впевнено крокують професійною стежиною з переконливим багажем знань, умінь та навичок. Урочиста церемонія випуску магістрів 2023 відбулася в актовій залі факультету.

Керівництво університету та факультету, гості й викладацький склад привітали випускників з нагоди цієї події. З вітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка Андрій Гожик, декан факультету Анжела Ігнатюк та менеджер з розвитку представництва ACCA в Україні Вікторія Волотовська.

До вітань також долучилися онлайн наші гості: заступниця директора аналітичного департаменту Dragon Capital, президент CFA Society Ukraine Наталія Шпигоцька та виконавча директорка Спілки українських підприємств Катерина Глазкова.

Дорогі наші випускники! Ми пишаємося кожним із вас та щиро радіємо вашим успіхам та досягненням. Від щирого серця бажаємо вам стрімкого кар’єрного зростання, невичерпної енергії, великих наукових та професійних здобутків, впевненості у власних силах та скорішого мирного неба над головою. Світлого майбутнього в процвітаючій країні. В добрий час і в добру путь!

Переглянути відео з заходу можна на нашому каналі в YouTube за посиланням: https://m.youtube.com/…/UCkWm2ITLKVTvTI9TdXPYgzA/featured

Більше фото доступно за посиланням: https://fex.net/uk/s/bty7b5l