Головна / Новини факультету / Тиждень факультету на Економічному

Тиждень факультету на Економічному

Травень – це завжди особливий місяць для Економічного. Адже саме в травні факультет святкує свій День народження. Цьогоріч з нагоди 79 річниці Економічного з 15 по 20 травня було проведено низку святкових заходів. Виставка талантів розпочала Тиждень факультету у понеділок. Студенти, випускники та викладачі Економічного мали змогу представили свої роботи в холі актової зали. Були презентовані картини Богдана Довганя, ОП «Маркетинг», 1 курс; Марії Кравчук ОП «Менеджмент організацій», 2 курс, і Катерини Дерев’янчук ОП «Економіка та економічна політика», 2 курс. Свої фотороботи представили Марія Рибак ОП «Маркетинг», 1 курс; Максим Марущак ОП «ТЛЕП», 1 курс; Ольга Толстая ОП «Маркетинг», 1 курс; Марія Кравчук ОП «Менеджмент організацій», 2 курс; Олександр Кутас ОП «Маркетинг», 1 курс; Карина Мельник ОП «Міжнародна економіка», 1 курс; Марія Меланюк ОП «Міжнародна економіка», 1 курс; Діана Дияк ОП «Маркетинг», 1 курс, та Поліна Бандур ОП «Міжнародна економіка», 1 курс. Своєю поезією поділилися Ольга Засименко ОП «Економіка та економічна політика», 2 курс, та Катерина Дерев’янчук ОП «Економіка та економічна політика», 2 курс. Власні нагороди на виставці представила Віроніка Гончарук ОП «Економіка бізнесу», 3 курс. Доцентка кафедри фінансів, кандидатка економічних наук, Наталія Плєшакова поділилася своїми фотороботами, а її сестра, випускниця Економічного, також кандидатка економічних наук, Олена, – своїми картинами.

Наступного дня, 16 травня, на факультеті відбувся Вечір кіно. Гості заходу мали змогу переглянули кінострічку українського виробництва «Мої думки тихі» в актовій залі факультету. Умовою участі було задонатити будь-яку суму на збір для нашого випускника, війського Тимофія Крамарева, який зараз знаходиться на фронті та боронить рідну землю. Саме завдяки нашим воїнам, ми маємо можливість зібратись у стінах рідного Економічного.

До Дня вишиванки, 18 травня, було організовано флешмоб. Попри постійні обстріли Києва загарбником, ми не злякалися, а навпаки зібралися родиною Економічного, приїхали на факультет підтримати один одного та сфотографуватися в національному вбранні. Адже єдність та віра в світле майбутнє – це саме те, що допомагає триматися кожному з нас.

У п’ятницю, 19 травня, в спорткомплексі КНУ відбувся футбольний турнір «Кубок декана». Це було змагання між нашими студентами, викладачами та випускниками. Боротьба була напружена та запекла. Кожна команда робила все можливе, щоб виграти, тим більше за шаленої підтримки вболівальників, здебільшого вболівальниць. Декан факультету вручила кубок переможцям матчу та солодкі призи усім гравцям.

Субота, 20 травня, розпочалася зі спортивного ранку. Сертифікований тренер – Ярослава Шаріна, яка захоплюється бігом та фітнесом, провела тренування на подвір’ї Економічного. Далі пройшов забіг, в якому взяли участь як викладачі, так і студенти. Учасники пробігли до стадіону спорткомплексу КНУ, зробили декілька кіл та повернулися до факультету. Переможцем забігу став Данило Малецький, студент 4 курсу, ОП Фінанси і кредит. Декан факультету привітала Данила та вручила солодкі призи.

Після спортивного тренування продовжилося урочисте святкування Дня факультету. На подвір’ї Економічного відбулися зустрічі з випускниками. Були проведені інтелектуальні та спортивні конкурси й вікторини. До того ж, були вручені грамоти за різноманітні досягнення. Гості відпочивали, спілкувалися в зоні відпочинку, слухаючи концерт від наших талановитих студентів. До того ж, була можливість висловити привітання Економічному в мікрофон.

29 травня, в річницю підписання наказу про виокремлення факультету як самостійного підрозділу Університету, ми отримали вітання від ректора. Також було опубліковано відео, в якому наші викладачі, студенти та випускники ділилися власними думками, що для них Економічний. Також ми запросили долучитися в коментарях і висловитися про значення факультету в житті кожного.

Ми сердечно дякуємо всім і кожному, хто попри щоденні обстріли окупантів, зміг долучитися і допоміг зробити наше свято таким яскравим, енергійним та затишним водночас. До нових зустрічей!