Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / “ЗЕЛЕНЕ” ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ — ПОГЛЯД МОЛОДІ

“ЗЕЛЕНЕ” ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ — ПОГЛЯД МОЛОДІ

31 березня 2023 р. у рамках XXI Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Шевченківська весна 2023. Повоєнне відновлення економіки України: проблеми та перспективи” відбулось засідання секції “Зелена відбудова України: сучасні тренди і перспективи”. Під час секційного засідання молоді учені з різних спеціальностей презентували авторське бачення реалізації “зеленого” відновлення України.

Красьоха Ольга застосувала сучасні наукові методи для розкриття стратегії розбудови ринку землі в Україні у повоєнний період. Полухіна Анастасія детально і всебічно розглянула перспективи розвитку органічного землеробства як засобу подолання наслідків воєнних дій на території України. Особливою креативністю відзначені пропозиції Журби Віолетти щодо фінансового забезпечення “зеленого” відновлення України. Цікавою і ґрунтовною була доповідь Нечипоренко Кири, присвячена  розвитку “зелених” облігацій в Україні. Студенти та аспіранти також досліджували проблеми розвитку альтернативної енергетики, екологізації логістики, фінансового забезпечення екологічних проектів та ін.

Колектив кафедри дякує всім учасникам за активну наукову дискусію та інноваційні ідеї щодо вирішення актуальних економіко-екологічних проблем.