Головна / Вступнику, Центр кар’єри та працевлаштування, Новини факультету / До уваги вступників на перший курс бакалаврату!

До уваги вступників на перший курс бакалаврату!

15 березня 2023 року Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році, відповідно до якого:
 НМТ міститиме завдання з трьох предметів. Два обов’язкові – українська мова, математика – та один предмет на вибір – історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, хімія.
 На складання тесту абітурієнти матимуть 180 хвилин. Учасники НМТ можуть самі розподіляти час між блоками.
 Заплановано дві сесії НМТ – 2023: основна у червні, та додаткова  у червні – липні. Участь у додатковій сесії можуть взяти ті абітурієнти, які через поважні причини не могли складати тести під час основної.
 Тести випускники складатимуть у спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях навчальних закладів – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ). Їх створять як в Україні, так і в деяких країнах за кордоном.
 Реєстрація на НМТ – 2023 відбудеться у квітні.
 Підтвердження участі у тесті та остаточний вибір місця проходження НМТ запланували на травень.
 Вступна кампанія у виші запланована на липень – серпень.
Детальніша інформація:
https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2023-poryadki-prijomu-na-navchannya-dlya-zdobuttya-fahovoyi-peredvishoyi-ta-vishoyi-osviti-v-2023-roci-nadislano-v-minyust