Головна / Новини факультету / Kyiv Rising – проєкт про Україну для всього світу

Kyiv Rising – проєкт про Україну для всього світу

14 жовтня, у визначне сузір’я свят, було викладено в мережу неоціненний скарб, мегаважливий проєкт – Kyiv Rising. Kyiv Rising – це провідник у світ знань про Україну для міжнародної спільноти, краін-донорів, багатонаціональних компаній, інвесторів та підприємців зі всього світу.
130 консультантів Kyiv Consulting доклали надзусиль, щоб пролити світло на питання, що за країна – Україна, та що значить бути справжнім українцем.

Онлайн-видання розповідає про події в Україні, починаючи з багатого та яскравого минулого країни, яке формувало не одне покоління, до битв та труднощів сьогодення, котрі ще прийдеться подолати. Автори описали бачення на відновлення майбутнього України, основуючись на перевірені дані, відгуки інсайдерів та світових лідерів думок, враження та натхнення.

Серед експертів, які долучилися до проєкту Kyiv Rising є декан нашого факультету Анжела Іванівна Ігнатюк. У виданні вона поділилася власним баченням перспективи економічних спеціальностей.

Друзі, долучайтеся до перегляду та поширюйте у всіх соцмережах. Нехай кожна країна познайомиться з нашою величною історією та дізнається правду про події сьогодення.

KYIV RYSING Chapter 2.0 PRESENT