Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Економіки Підприємства, Новини факультету / Наукове стажування к.е.н., доцента кафедри економіки підприємства Піменової Олени Володимирівни

Наукове стажування к.е.н., доцента кафедри економіки підприємства Піменової Олени Володимирівни

К.е.н., доцент кафедри економіки підприємства виграла грант на наукове стажування на 2021/2022 н.р. в Університеті Марії Кюрі Складовської (Люблін, Республіка Польща) за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. Програма була рекомендована відділом академічної мобільності Київського національного університету ім. Тараса Шевченка і є унікальною, оскільки спрямована на проведення дослідження за обраною тематикою.

З Університетом Марії Кюрі Складовської Київський національний університет співпрацює протягом тривалого періоду часу в рамках підписаного меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю. Представники обох університетів вважають, що обрана тема наукового дослідження «Вплив пандемії Covid 19 на ефективність бізнес-моделей польських  та українських підприємств: перспективи та наслідки»  є надзвичайно актуальною в сучасних умовах господарювання. Окрім того, така співпраця посилить міжнародне співробітництво між кафедрою економіки підприємства Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та кафедрою мікроекономіки та прикладної економіки Інституту фінансів Університету Марії Кюрі Складовської та дасть новий поштовх у міжнародному співробітництві.