Online meeting of students with futures broker Valery Sigayev.

В п’ятницю, 8 жовтня 2021 року відбулась онлайн-зустріч студентів спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” з Валерієм Сігаєвим. Він є ф’ючерсним брокером з 30-річним досвідом торгівлі на Chicago Mercantile Exchange, радником з управління ризиками незалежної брокерської і клірингової компанії R.J. O’Brien Україна, засновником власної брокерської компанії. Тема зустрічі: «Хеджування зернових і олійніх культур за допомогою інструментів Чиказької товарної біржі (CME)».

Під час лекції спікер ознайомив студентів з нормативною базою та основними аспектами діяльності Чиказької товарної біржі, зосередив увагу на перевагах використання ф’ючерсних контрактів як інструменту хеджування ризиків для аграріїв, пояснив відмінності між традиційним форвардним контрактом та біржовою угодою, відповідав на запитання студентів.

Значна частина лекції була спрямована на формування практичних навичок укладання торгових угод на біржі. Учасники брали участь в онлайн-торгівлі бушелем кукурудзи, яку Валерій Сігаєв купував і продавав в режимі онлайн на Чиказькій товарній біржі, покроково показуючи та пояснюючи процес укладання угод.

Присутні здобувачі і викладачі дякують Валерію Сігаєву за здобуті практичні навички, цікаву і змістовну зустріч і чекають на наступну лекцію в аудиторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.