Головна / Інформація до відома студентів, Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Students of “Entrepreneurship and Exchange Activities” conquered Blackshield Сapital in the final of the Investment Analysis Challenge

Students of “Entrepreneurship and Exchange Activities” conquered Blackshield Сapital in the final of the Investment Analysis Challenge

1 жовтня 2021 року в офісі інвестиційної компанії Blackshield capital відбувся фінальний етап Investment Analysis Challenge, в якому брали участь студенти 3 курсу ОП “Підприємництво та біржова діяльність”.

Blackshield Capital Group – команда амбітних гравців фінансового ринку, що надає комплексні послуги для клієнтів і компаній зі Східної Європи: корпоративні фінанси і консалтинг, структурування активів і угод, управління капіталом. Менеджмент компанії більше 15 років розвивав свою експертизу в міжнародній банківській та інвестиційній сфері: Barclays Investment Bank, Credit Suisse, Morgan Stanley Wealth Management, Citibank, HSBC Bank. Компанія активно розвивається і шукає талановитих молодих людей, які прагнуть почати свою кар’єру в фінансовій сфері.

В рамках дисципліни “Організація біржової діяльності на фондовому ринку” студенти 3 курсу отримали конкурсне завдання кейсу: провести дослідження компанії The Walt Disney Company і надати рекомендацію щодо того, чи варто купувати/продавати акції на горизонті інвестицій протягом 1 року”.

До фіналу потрапило п’ять команд, дві з яких і є студентами 3 курсу освітньої програми «Підприємництво та біржова діяльність» команда «Inflation is Transitory» – Антунбаш Таксін-Давід та Лобанов Георгій, а також Нечипоренко Кира. Обидві команди виступили чудово в фіналі, гран-прі здобула Кира Нечипоренко.

Колектив кафедри екологічного менеджменту та підприємництва вітає Алтунбаша Таксіна-Давіда, Лобанова Георгія та Нечипоренко Киру та бажає їм нових звершень у науковому житті!