ENTRANCE EXAM IN POSTGRADUATE STUDIES AT THE DEPARTMENT OF ENVIRONMENTAL MANAGEMENT AND ENTREPRENEURSHIP

20 вересня 2021 р. на кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся вступний іспит в аспірантуру за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».Вступників було троє, а бюджетне місце – одне! Приємно, що випускники кафедри, а також практики прагнуть продовжувати навчання й набувати нові компетентності на найвищому рівні.

Особливо слід відмітити результати Грися Андрія Анатолійовича, який обіймає посаду очільника відділу в компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», займається інноваційним проєктуванням і планує поєднати практичну роботу з науковою.

Хорошим надбанням у статусі аспірантів для кафедри є її випускники. Випускниця кафедри – Шморгун Євгенія закінчила магістратуру з відзнакою, разом з науковим керівником проводила дослідження, опублікувала 2 статті і тези. У 2021 р. стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціалізації «Економіка» (диплом ІІ ступеня).

Випускник кафедри Климович Станіслав заснувавши власну справу, відчув потребу збагатити свої науково-теоретичні знання в статусі аспіранта.

Вітаємо всіх здобувачів вищої освіти третього рівня – PhD з успішним складанням вступного іспиту! Бажаємо міцного здоров’я та творчих злетів у науково-дослідній діяльності на кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка!