Економічному факультету – 77

В суботу, 22 травня, відбулося урочисте святкування Дня народження економічного. Ми були неймовірно раді зустрітися знову. І не просто на платформі онлайн, а на подвір’ї нашого факультету. Адже, ніяке спілкування через гаджети не замінить «живих» зустрічей.
У нашого факультету гарна річниця – 77. Саме стільки років тому відкрилися двері для наших перших студентів. Наразі економічний лідирує як у всіх міжнародних рейтингах закладів вищої освіти України, так і в рейтингах роботодавців України за економічними спеціальностями та за галузевим рейтингом журналу Forbes. Проте слід відмітити, що успіх факультету – це наполеглива, кропітка праця не одного покоління. Адже, роками, десятиліттями колектив економічного, зокрема, керівний та викладацький склад, завзято трудилися, щоб вивести його в лідери рейтингів. Ми щиро вдячні всім та кожному, хто робив безцінний внесок у розвиток і процвітання нашого факультету, хто навчав бути цілеспрямованими, глибокомислячими, мудрими та достойними його випускниками.
Святкування 77-ї річниці економічного вийшло насиченим та яскравим. Просто неба відбулися зустрічі з випускниками, за сприяння та фінансової підтримки яких, вдалося відреставрувати фонтан та запустити його в цей святковий день. Гості заходу мали змогу поласувати смаколиками на фудкортах, відпочити й поспілкуватися в зоні відпочинку, сфотографуватися в барвистому фото просторі.
Наша подія була насичена й розважальною програмою, проводилися різноманітні вікторини, конкурси та танцювальний флешмоб. До того ж, була купа привітань економічному. Ми отримали відео вітання від ректора університету Володимира Бугрова та кожен охочий міг висловити теплі слова у мікрофон на святкуванні.
Ми дякуємо всім, хто організував цей урочистий захід, зокрема, велике спасибі Студентському парламенту факультету, та вдячні кожному, хто допоміг зробити наше свято таким енергійним та затишним водночас.