Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Осінній лекторій для школярів на економічному факультеті

Осінній лекторій для школярів на економічному факультеті

Цієї осені економічний факультет втретє, але вперше цього навчального року, вітав учасників щорічного курсу лекцій: «Хто Ми – економісти?» (09- 13 листопада 2020 року).

Слухачами осіннього лекторію стали учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, які мріють про успішну кар’єру висококваліфікованого фахівця, здатного критично та системно мислити, аналізувати та ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення, а в майбутньому – керувати економікою.

Нажаль, у зв’язку із заходами з протидії розповсюдження коронавірусу COVID-19, цієї осені формат проведення зустрічі було змінено на онлайн-мітап. Захід проводився на платформі дистанційної освіти  «KNU Education Online» за участі та підтримки ICenter – Центру інноваційного розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з прямою трансляцією на Facebook-сторінці економічного факультету.

Всього було проведено п’ять тематичних вебінарів з економіки, під час яких учасники мали змогу отримати відповіді на питання: чому економіка це мистецтво; що таке діджиталізація і цифровізація та як успішно застосовувати інноваційні технології для ведення бізнесу в умовах кризи; як стати лідером та ефективно провадити управлінську діяльність; чому професія бухгалтера – запорука успішного бізнесу; що таке фінансова різноманітність, а також почули історії успіхів та отримали корисні поради щодо майбутнього кар’єрного зростання від випускників факультету.

Кожна зустріч завершувалась переглядом освітнього серіалу «Діджитал-маркетинг для школярів та студентів», який було створено Міністерством цифрової трансформації України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, за участю GoIT, Netpeak, Vintage та при підтримці бренду GoITeens.

Дякуємо всім викладачам за цікаві та пізнавальні зустрічі під час вебінарів – Юрію Івановичу Єханурову, Анатолію Олександровичу Маслову, Богдану Андрійовичу Засадному, Анні Юріївні Карпич, Оксані Геннадіївні Деркач, Антону Валерійовичу Чорному, Світлані Євгенівні Свідерській, Анастасії Олексіївні Кожухівській. Окремі слова вдячності за організацію у проведенні заходу висловлюємо – декану факультету Анжелі Іванівні Ігнатюк та директорці Центру інноваційного розвитку Світлані Борисівні Березіній, а також керівнику консультаційного центру для абітурієнтів Світлані Олександрівні Шибіріній.

Сподіваємося, що наші слухачі із користю провели цей час разом з нами та переконались, що інвестиції в економічну освіту Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це запорука успішного майбутнього!

Ми не прощаємося, а кажемо – до нових зустрічей на економічному факультеті!

 

З повагою,     

Консультаційний центр для абітурієнтів економічного факультету.