Головна / Кафедра Фінансів / Бізнес практика студентів Норд Університету в Україні

Бізнес практика студентів Норд Університету в Україні

В останній тиждень вересня 2018 року кафедра фінансів економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка приймала делегацію із 10 студентів  та викладачів Бізнес школи Норд Університету (м. Буде, Норвегія), що прибула для проходження Business Practice in Ukraine 2018 «Multiplicity of business opportunities in Ukraine». Практика реалізується в межах програми співробітництва між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Норд університетом.

В межах програми проведення бізнес-практики студенти мали нагоду відвідати підприємства, що представляють різні сектори економіки України (ПАТ «Оболонь», ПАТ «Фармак», рибний магазин «Egersund Seafood», що входить до норвезького холдингу  Pelagia AS, Громадську організацію «Реанімаційний пакет реформ», ІТ компанію з норвезьким капіталом «Itera»,  Інститут Садівництва НААН України), ознайомитись з особливостями функціонування підприємств, системою управління, організацією маркетингової діяльності та управління персоналом, основними досягненнями та практичними аспектами діяльності підприємств бізнес-середовищі України.

 

Дізнатись більше про наш університет студенти змогли в ході відвідування  музею історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка та зоологічного музею, який є найбільшим в Україні.

 

24 вересня студенти та викладачі Бізнес-школи Норд Університету  разом зі студентами освітньої програми «Фінанси публічного сектору» та викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка  відвідали Посольство Норвегії. Посол пан Уле Т. Хорпестад привітав студентів з Норвегії на території України та розповів про зв’язок наших країн та перспективи подальшого співробітництва.

25 вересня студенти стали учасниками XV  Міжнародної науково-практичної конференції «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України», а 27 вересня – Міжнародну конференцію «Знання для розбудови суспільства та бізнесу. Співробітництво Норвегія-Україна».

В останній день проведення практики були підведені підсумки, студенти поділились з присутніми своїми враженнями та отримали сертифікати.

Студентів з Норвегії протягом усієї практики супроводжували студенти кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що дозволило обмінятись досвідом, отримати нові знайомства та друзів, перевірити свої навички спілкування англійською мовою, дізнатися багато нового та корисного про підприємства, які функціонують в Україні та про різні галузі економіки.

Варто наголосити, що  даний проект надав змогу студентам з Норвегії відкрити для себе Україну. Протягом тижневого перебування студенти познайомились з її традиціями, національним побутом та кухнею. Прогулянки по центру міста дозволили студентам насолодитись красою нашого міста.

За відгуками студентів з Норвегії, бізнес-практика була їм цікавою та пізнавальною як з культурних аспектів знайомства з Україною, так і з точки зору ознайомлення з українськими підприємствами та економікою. Бізнес-практика допомогла краще зрозуміти функціонування бізнесу в Україні, співставити та порівняти умови ведення бізнесу в Україні та Норвегії, отримати практичний досвід ведення бізнесу в Україні, подивитись на діяльність провідних компаній України з середини, а також весело та з користю провести час.