Головна / Кафедра Фінансів / Науково-методологічний семінар кафедри фінансів

Науково-методологічний семінар кафедри фінансів

12 вересня 2018 року відбулося засідання науково-методологічного семінару кафедри фінансів. В роботі семінару взяли участь викладачі та аспіранти кафедри фінансів. Тема семінару – «Інституціональна архітектоніка податкової системи України».

З доповіддю виступив керівник науково-методологічного семінару д.е.н., професор Варналій Захарій Степанович. Який окреслив роль інституціоналізму як важливого та перспективного сучасного напряму економічної думки, розкрив сутність інституціональної архітектоніки як принципу системоутворення, запропонував авторський підхід щодо визначення та структури податкової системи держави, дав характеристику та всебічно проаналізував всі елементи податкової системи України. Також відповів на багаточисельні питання учасників семінару.

 

Після чого відбулася жвава та ґрунтовна дискусія з питань інституціонально-організаційної та структурно-функціональної будови податкової системи України. В дискусії взяли участь та виступили: завідувач кафедри фінансів д.е.н., професор Лютий І.О., д.е.н., професор Науменкова С.В., к.е.н., професор Боринець С.Я., к.е.н., доценти Романюк М.В., Демиденко Л.М. та інші учасники семінару.