Головна / Кафедра Підприємництва / Studying of the Department of Entrepreneurship representatives in Austria in assistance of the European commission.

Studying of the Department of Entrepreneurship representatives in Austria in assistance of the European commission.

З 8 по 14 липня 2018 року завідувач кафедри підприємництва економічного факультету, д.е.н., проф. Мазур Ірина Іванівна та доцент кафедри підприємництва, к.е.н. Гура Вікторія Леонідівна взяли участь у 4-й Літній школі з питань стратегічного торгового контролю та нерозповсюдження радіологічних, хімічних, біологічних, ядерних (РХБЯ) товарів та технологій на запрошення науково-технічного центру в Україні (УНТЦ), в межах Угоди про наукову, навчальну та культурну співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та УНТЦ.

Літня школа була організована Європейською Комісією в межах програми EU Р2Р (Європейська комісія: мир для людей) за сприяння Королівського Коледжу Лондона (Велика Британія) та Льєжського Університету (Бельгія). Були присутні представники з 17-ти країн світу, а саме з України, Казахстану, ОАЕ, Філіппін, Тайваню, Ірану, Іраку, Мексики, Перу, ПАР та інших.

Викладацький склад був представлений професором з Льєжского університету, науковцями з Аргентини, Бельгії, Великобританії, Італії, практиками з Нідерландів, Сполучених Штатів Америки. Було прослухано курси з геополітичного розвитку, правил торгового контролю та нерозповсюдження товарів подвійного використання, державного регулювання у сфері РХБЯ  товарів і технологій з метою забезпечення економічної безпеки. Заняття проводилися у форматі лекцій, семінарів, кейс стаді та нетворкінгу, де обговорювалися важливі питання, а також відбувалися дискусії.

Результатом стали отримані знання у галузі стратегічного торгового контролю та нерозповсюдження РХБЯ товарів та технологій. Окреслені перспективи подальшої співпраці з Єврокомісією та Льєжським університетом щодо розробки навчальних курсів щодо економічної безпеки для інтеграції майбутніх фахівців до програми EU Р2Р.

По завершенню складено іспит та отримано Диплом Літньої школи.