Шморгун Ігор

Шморгун Ігор – випускник магістерської програми «Міжнародна економіка» (2019-2021). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

 

Вже наприкінці мого навчання в школі, я знав, що хочу вивчати саме міжнародну економіку у найкращому ВНЗ України – Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, на Економічному факультеті.

Протягом 6 років навчання на бакалавраті та магістратурі на ОНП Міжнародна економіка я жодного разу не пошкодував за свій вибір. На даній програмі можна багато чому навчитися, як хард-скілам, наприклад, робота в Word, Excel, так і софт-скілам, як презентаційні та комунікаційні навички. Також варто зазначити про студентів-одногрупників, майже всі з яких є надзвичайно талановитими, вмотивованими та цікавими співрозмовниками. Програма Міжнародна економіка є дійсно конкурентним середовищем, адже тут навчаються найкращі студенти.

Дуже позитивним моментом є те, що дана освітньо-наукова програма містить дисципліни, які викладаються англійською мовою, а також те, що деякі викладачі, окрім університетської практики, мають свою власну справу або ж працюють в міжнародних компаніях, урядових структурах, міжнародних організаціях та діляться зі студентами не лише теоретичною інформацією, а й практичною.

Навчання на ОНП Міжнародна економіка є дійсно захоплюючим та продуктивним процесом, закінчення якого відкриває фахівцям з міжнародної економіки двері в міжнародні консалтингові, аудиторські, виробничі компанії, а також міжнародні організації.