Тетяна Хмара

Тетяна Хмара – випускниця магістерської програми «Міжнародна економіка» (2019 – 2021). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

 

Вступити на освітню програму «Міжнародна економіка» до кращого університету країни на бакалаврат та продовжити навчання на даній програмі у магістратурі було моїм обдуманим і виваженим рішенням. За час навчання на ОП «Міжнародна економіка» я зрозуміла, що не дарма зробила такий вибір, адже це освітня програма, яка дала мені можливість отримати нові та корисні знання в галузі економіки, брати участь у міжнародних освітніх проектах, вдосконалити знання з англійської мови та розвити комунікативні якості і вміння працювати в команді.

Дисципліни, які ми вивчали, стали корисними для мене, адже багато уваги приділяється практичним заняттям, а саме написанню індивідуальних проектів, обговоренню кейсів та іншим завданням, які розвивають аналітичні та практичні навики у сфері міжнародного бізнесу.

На кафедрі міжнародної економіки та маркетингу працюють висококваліфіковані фахівці, які  мають відмінні знання з різних напрямків в галузі економіки та маркетингу та передають ці знання і навики студентам.

Обираючи цю освітню програму, я бачила також можливість та перспективи для професійного розвитку та кар’єрного зростання, адже це ОП, яка, на мою думку, є для тих, хто звик рухатись вперед та розвивати усі свої найкращі сторони.