Світлана Білокриницька

Світлана Білокриницька – випускниця магістерської програми «Міжнародна економіка», (2017-2019). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

 

Вступ на магістерську програму “Міжнародна економіка” був моїм логічним продовженням навчанням за даною спеціальністю в бакалавраті. Протягом перших чотирьох років я на власному досвіді зрозуміла, що початкове рішення було правильним і це стимулювало бажання поглибити теоретичні та практичні знання. Вступ на магістерський рівень навчання характеризувався великим конкурсом серед студентів як випускників КНУ, так і представників інших вузів.

Оскільки навчання передбачає навчання за кластерами, студенти мають можливість обрати спеціалізацію, що повною мірою відображатиме їх науковий інтерес та буде максимально корисною у подальшій кар’єрі. Особливо хотіла відзначити кількість навчальних дисциплін, які викладаються англійською мовою: International banking, International management, Portfolio management, Advanced international investment, Strategic management, International financial markets, що спрямовані одночасно і на формування знань з дисципліни, так і на підвищення знань мови в професійному аспекті.