Олег Карізський

Олег Карізський – випускник магістерської програми «Міжнародна економіка» (2017 – 2019). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

 

Growth Business Analyst у венчурному фонді Flyer One Ventures, працював у міжнародній аудиторській та консалтинговій компанії Deloitte

Чому варто вчиться?

  1. На програмі з року в рік збираються талановиті і розумні молоді люди, з якими ти побудуєш теплі дружні стосунки, зможеш знайти команду для перемоги в міжнародних змагань з бізнес-кейсів, а також партнерів для створення бізнесу.
  2. Програма побудована таким чином, що крім фундаменту в області макроекономіки і мікроекономіки, ти зможеш отримати базу по створенню бізнесу, а також розібратися як влаштовані міжнародні організації.

3. Програма дасть старт для початку кар’єрних сходів. Ти зможеш знайти перше стажування в своєму житті, що важливо для старту кар’єри. А також в майбутньому побудувати успішну кар’єру в консалтингу, FMCG-компаніях, інвестиційних фондах, маркетингових агентствах, міжнародних організаціях і т.д.4. На програмі тебе чекають викладачі-практики, які надихатимуть на підкорення нових висот, нададуть життєво важливі поради. Для кого? Для тих, хто хоче:- побудувати успішну кар’єру в міжнародних, а також в топових українських компаніях;- знайти друзів / команду для свого бізнес-проекту;- брати участь в чемпіонатах з вирішення бізнес-кейсів і їх вигравати;- розібратися як влаштована міжнародна економічна система.