Кудрявець Євген

Кудрявець Євген – випускник магістерської програми «Міжнародна економіка», (2014-2016). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

Заступник директора з управління стратегічними проєктами та міжнародних відносин, Національний центр «Мала академія наук України», Віце-президент Світового руху MILSET.

11 років тому я вступав до вищого навчального закладу. Тоді була можливість вступити одночасно в декілька університів і потім робити вибір. Саме в такій ситуації я і опинився, і свій вибір тоді зупинив на економічного факультеті, а саме на спеціальності міжнародна економіка. Сьогодні я певен – це був правильний крок. Комбінація професійності, відкритості, готовності до нового – є ключовими приниципами, з якими тебе знайомить кафедра вже з 1 курсу. Особливо цікавим і важливим була послідовність, предмети та викладачі доповнювали один одиного та формували цілісну картину розуміння процесів та інструментів. Мій шлях за цією спеціальністю тривав 10 років – бакалаврат, магістратура, аспірантура. На всьому шляху я мав досвідчених менторів, керівників, що направляли на шляху наукового та суспільного пізнання. Здобуті навички та компетентності дозволяють мені сьогодні реалізовувати проекти державного та міжнародного рівня, здійснювати міжнародну діяльність, абсолютно легко забезпечувати міжнародні поставки та складати зовнішньоекономічні контракти. Я вдячний долі, що тоді 11 років тому – оригінали я відніс на спеціальність «Міжнародна економіка»