Коваленко Дар’я

Коваленко Дар’я – випускниця магістерської програми «Міжнародна економіка» (2014 – 2016). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

 

Цю спеціальність вважаю найправильнішим вибором для себе, який став потужною основою для мого подальшого руху у професійній сфері. Особливою перевагою для мене стало набуття аналітичних навичок щодо глобальних процесів у світі, їх взаємозв’язків та впливів на комерційну діяльність суб’єктів господарювання, а також знань щодо бренд-менеджменту, рекламних технологій та  управління маркетинговою діяльністю Це дало змогу обирати з широкого спектру своє перше місце роботи. Саме тому на даний час маю досвід праці у сфері маркетингу та піару, проектного менеджменту, управління фінансовою політикою компанії.

На факультеті завжди сприятлива атмосфера для самовдосконалення- кожен викладач прикладає максимум зусиль щодо розвитку інтересу студента до обраної спеціалізації, заохочення креативного підходу до виконання завдань, поглиблення знань в обраному напрямку досліджень, а також щодо оперативної підтримки та консультацій у процесі написання дипломних робіт через засоби дистанційного зв’язку.

Виконуючи асистентську практику в рамках навчального плану, помітила свою зацікавленість у викладанні та обміні практичним досвідом зі студентами, тому згодом розпочала викладацьку діяльність на кафедрі  в Університеті і зараз продовжую розвиток у даному напрямі.