Катерина Звєрєва

Катерина Звєрєва – випускниця магістерської програми «Міжнародна економіка» (2013 – 2015). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

 

Brand Manager, BU Confectionery, Nestle Ukraine

Навчання на магістратурі виглядало для мене логічним наступним кроком після захисту диплома бакалавра з міжнародної економіки, адже магістерська програма – це можливість поглибити практичні знання зі спеціальності, паралельно тестуючи різні опції виходу на ринок праці (програми стажування, наукова та викладацька практика, тощо). Високий конкурс на вступ тільки додатково стимулював всі зусилля – адже це була можливість навчатися у дійсно топовому закладі України, в колективі надзвичайно здібних та мотивованих студентів.

Сьогодні, працюючи у міжнародній компанії, можу впевнено сказати, що 2 роки магістратури минули для мене з користю. Те, як побудована програма навчання з профільних предметів – через розв’язання бізнес-кейсів, індивідуальні та групові проекти, публічні захисти своїх робіт – дозволяє відпрацювати дуже важливі для подальшої роботи навички. Також дуже важливим є активне використання англійської на програмі (окрім безпосередніх занять з ділової англійської мови, була ще обов’язкова вимога користуватися іноземними джерелами при написанні дипломної роботи, а також участь у міжнародному проекті X-Culture – розв’язання кейсу у співпраці зі студентами з інших країн) – це те, без чого неможливо уявити проходження співбесіди та подальшу роботу у великому бізнесі. Бажаю колективу кафедри та усім студентам великих успіхів на шляху професійного, наукового та особистого розвитку!