Віктор Ходасевич

Віктор Ходасевич – випускник магістерської програми «Міжнародна економіка» (2018-2020). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

 

Аналітик стратегічного маркетингу, Метінвест Холдинг

Що дало: спеціальність Міжнародної економіки дозволила отримати навички аналізу міжнародних ринків, їх подальшої класифікації та побудови прогнозів розвитку міжнародного маркетингового середовища і світових ринків товарів.У професійній діяльності це допомогло здійснити розробку міжнародних товарних стратегій (визначення цільових ринків, ціноутворення, довгострокові прогнози місткості ринку і продажів) для продукції компанії з річним виторгом більше 10 млрд. $.Сильні сторони програми: програма дозволяє отримати знання і навички відразу в декількох напрямках (в числі яких міжнародний маркетинг і міжнародні фінанси), що дає можливість випускникам охопити широкий спектр професій, пов’язаних з міжнародною економікою, в своїй майбутній професійній діяльності.

Кому варто тут вчитися: студентам, націленим на отримання практичних і теоретичних навичок аналізу міжнародних ринків. Тим, хто розглядає для себе професії аналітика ринків, стратегічного консультанта та інші.