Анастасія Шкуратько

Анастасія Шкуратько – випускниця магістерської програми «Міжнародна економіка» (2019 – 2021). Бакалавр міжнародної економіки КНУ ім. Т. Шевченка

Після закінчення навчання на бакалавраті за ОП «Міжнародна економіка» мною без вагань було вирішено вступати до магістратури лише за цим напрямом. На мій погляд, дана освітня програма є перспективною як за напрямом «Міжнародна інвестиційна діяльність», так і за напрямом «Міжнародна торгівля». Висока якість здобутої освіти дозволила мені отримати необхідну базу для подальшої побудови кар’єри в міжнародних компаніях. Отримані знання відповідають сучасним вимогам роботодавців та мінливим викликам ринків. Значним плюсом ОП «Міжнародна економіка», на мій погляд, є структура освітньої програми, яка охоплює широкий спектр дисциплін. Це, в свою чергу, сприяє працевлаштуванню випускників даної програми як за основним напрямом – міжнародна економічна діяльність, так і за багатьма суміжними, пов’язаними з економікою та маркетингом.

Окремо хочу висловити подяку викладацькому складу кафедри міжнародної економіки та маркетингу. Це не просто викладачі, це ваші колеги, друзі, товариші, які завжди допоможуть з будь-яким освітніми проблемами, питаннями щодо проходження виробничої практики чи працевлаштування. Практично кожен з викладачів має авторські методики викладання, що дозволило, наприклад мені, отримати як широкий спектр теоретичних знань, так і практичних навичок.

Навчання в одному з найпрестижніших університетів нашої країни, на кращому економічному факультеті дозволило мені відкрити в собі нові якості та вміння. Те, що здавалося мені раніше неможливим, сьогодні я сміливо можу реалізувати завдяки отриманим тут знанням. Бажаю всім майбутнім студентам нашої ОП віри в себе, бажання навчитися чомусь новому та ніколи не зупинятися на досягнутому.