Відгуки випускників

Копецька Юліана Олександрівна

<

закінчила аспірантуру у 2020 році і здобула ступінь кандидата економічних наук – освітня програма “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Захистила дисертацію на тему «Ефективність використання енергетичних ресурсів на підприємствах»

Вступивши до аспірантури, я мала на меті отримати поглиблені знання у надзвичайно актуальній зараз сфері екологічного менеджменту і здобути науковий ступінь для більш успішного влаштування на роботі і збільшення можливостей для власного розвитку. Насправді ж, навчання на кафедрі екологічного менеджменту на підприємництва дало мені навіть більше ніж я очікувала. Писати дисертацію під науковим керівництвом відомого вченого доктора економічних наук, професора, залуженого працівника освіти України Купалової Галини Іванівни, та, перебуваючи в середовищі досвідчених і професійних викладачів кафедри, було легко і цікаво. Я мала можливість брати участь у різноманітних науково-практичних конференціях і цікавих заходах, а також у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, де я здобула перше місце. На всіх етапах навчання в аспірантурі і написання дисертації я відчувала підтримку колективу кафедри і, за необхідності, отримувала корисні поради і настанови.

В процесі навчання я створила і успішно розвинула власний бізнес, а після закінчення аспірантури влаштувалась старшим науковим співробітником ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, де я змогла застосувати отриманні знання і навички, здобуті під час навчання на кафедрі. Зараз, продовжуючи займатись бізнесом, я також маю за честь бути серед викладацького складу кафедри екологічного менеджменту і підприємництва, ділитись здобутими теоретичними і практичними знаннями зі студентами і розвиватись далі сама. Однозначно рекомендую навчання в аспірантурі за освітньою програмою “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” всім тим, хто бажає отримати широкий спектр можливостей для розвитку як у науковій сфері, так і будь-якій іншій діяльності, в тому числі для розвитку свого бізнесу, адже навички, які ви тут здобудете, є безцінні.

Демченко Ксенія

аспірантка

Коли я вступила в аспірантуру на кафедру екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету на освітню програму 076 – “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” (науковий керівник професор, Заслужений працівник освіти України Купалова Г.І.), я була лише на початку своїх наукових пошуків. Нині, маючи за плечами досвід написання наукових статей, участі у всеукраїнських конкурсах, перемог та наукових здобутків, жага до подальшого наукового пізнання лише зросла. Моя сучасна, унікальна спеціальність дозволила мені зануритись у вивчення питань взаємодії економіки та екології, моїм подальшим науковим інтересом виступає примирення та гармонізації цих областей науки. Впевнена, що здобуті знання та досвід дозволять успішно захистити дисертацію і, здійснюючи науково-педагогічну діяльність, сприяти повоєнному відновленню та розвитку економіки України на засадах сталого розвитку.

Хрутьба Юлія

кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри транспортного права та логістики Національного транспортного університету

Якщо вас турбують питання «зеленого бізнесу», екологічного підприємництва, збираєтесь будувати кар’єру у науці чи великому бізнесі, то навчання в аспірантурі на українсько-німецькій кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка саме для Вас!

Тут активно працюють викладачі-дослідники у різних сферах економічної науки. Їх висока репутація підтверджується публікаціями у престижних міжнародних журналах, плідною співпрацею із провідними зарубіжними університетами, насамперед, Німеччини. Мені пощастило бути аспіранткою на кафедрі у 2014 – 2017 рр. Ці роки дали мені знання та навички щодо  застосування сучасних еколого-економічних підходів, методології, організації  економічних досліджень в контексті сталого розвитку, сформували розуміння принципів наукової етики.

З великою теплотою і вдячністю згадую мою наукову керівницю професорку Купалову Галину Іванівну. Під її професійним  керівництвом  я успішно,  своєчасно захистила кандидатську дисертацію на тему «Оптимізація логістичних товаротранспортних потоків підприємств на еколого-економічних засадах». Галина Іванівна сформувала мене і як науковця, і як викладача.

Складно переоцінити рівень робіт, знань і навичок, які набувають аспіранти на кафедрі. Я мала можливість постійно обговорювати свої результати із досвідченими викладачами. Завдяки міжнародній співпраці  пройшла літнє стажування в Технічному університеті міста Кайзерслаутерн (Німеччина). Набуті там знання використала у написанні дисертації.

За роки навчання в аспірантурі переконалася, що хочу продовжувати наукову та освітню діяльність. Отримані уміння та навички дуже важливі в моїй подальшій кар’єрі. Наразі я доцент кафедри транспортного права та логістики Національного транспортного університету, працюю над докторською дисертацією.

Дякую за здобуті знання і досвід усім викладачам кафедри, економічного факультету, і, насамперед, моїй науковій керівниці, яка «виростила» з мене науковця!

 

Алієв Раміль Айдин огли

громадянин Республіки Азербайджан. Працюю фінансовим аташе в Міністерстві закордонних справ Республіки Азербайджан

У 2018 р. вступив до аспірантури економічного факультету на кафедру підприємництва, обравши тему «Формування та реалізація потенціалу туристичного підприємництва». Дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії  захистив у вересні, а диплом доктора філософії отримав у  жовтні 2023 р.

Приймаючи рішення про вступ до аспірантури, я орієнтувався на поради моїх викладачів, які навчалися у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, і характеризували його як університет світового рівня. При виборі наукового керівника мене зацікавила своїми поглядами на економічну науку завідувач кафедри підприємництва д.е.н., професор Мазур Ірина Іванівна.

Час, який я присвятив спілкуванню з професором Мазур І.І., науковцями економічного факультету, Університету, є неоціненним. Відчував їхню постійну підтримку та необхідність відповідати високому рівню економічній науковій школі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Моє зростання як науковця сприятиме успіхам в реальному житті, в моїй почесній роботі на благо Азербайджану та інших країн світу.

З великою вдячністю та повагою ставлюсь до мого наукового керівника Ірини Іванівни! Дякую за всебічну підтримку д.е.н., професору Купаловій Галині Іванівні! Дякую українсько-німецькій кафедрі екологічного менеджменту та підприємництва за можливість пройти економічну наукову школу Київського національного університету імені Тараса Шевченка!