Ірина ФАЙЧАК

Ірина Файчак – випускниця спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування” (2017-2019), бакалавр і магістр менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Я навчалася на бакалавраті за спеціальністю “Менеджмент організацій”, тому при виборі магістерської освітньої програми у мене не було жодних сумнівів, а відповідь була однозначною –  “Менеджмент організацій і адміністрування”. Таке рішення було обґрунтованим і зваженим, оскільки я розуміла, які знання і навички я отримаю, а отриманий результат перевершив усі мої очікування.

При виконанні завдань з основних дисциплін на магістерській програмі я змогла добре розвинути математично-аналітичні здібності, що значно посприяло моєму професійному розвитку у сфері інформаційних технологій. Завдяки різноформатним і цікавим завданням я розвинула критичне мислення, що дозволяє шукати оптимальний вихід із найскладніших бізнес-ситуацій. Саме протягом навчання на магістерській програмі я навчилася максимально чітко формулювати свої ідеї і думки та презентувати їх публічно, що, безсумнівно, є одними з найважливіших навичок на ринку праці. А власні наукові ідеї демонструвала на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі науки «Менеджмент» у КНЕУ імені Вадима Гетьмана, діставши найвищу відзнаку – Диплом І ступеня.

Окремо варто відзначити здобуті професійні компететності у сфері проектного менеджменту, чому сприяв реальний досвід розробки проекту на замовлення бізнес-компанії. Цей досвід дозволив зрозуміти реалії взаємодії членів команди, важливість термінів реалізації та якості самого проекту. Мені пощастило бути менеджером проекту, і мабуть вперше я взяла на себе роль лідера, що дозволило зрозуміти свої сильні і слабкі сторони й окреслити зони розвитку – вміння делегувати і довіряти, мотивувати і надихати, цінувати внесок кожного.

Радію, що у 2017 році прийняла рішення про вступ до магістратури на саме на «Менеджмент організацій і адміністрування».