Світлана СВІДЕРСЬКА

Світлана Свідерська випускниця спец. «Менеджмент інноваційної діяльності» (2017–2019). Бакалавр і магістр менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Прагнення здобути якісну освіту є запорукою професійного успіху, і пошук найкращих можливостей щодо втілення цієї мети потребує правильного вибору УНІВЕРСИТЕТУ. Обравши Київський національний університету імені Тараса Шевченка, я реалізувала багато власних освітніх і професійних цілей. Навчаючись на бакалавраті в Київському національному університету імені Тараса Шевченка, у мене була нагода скористатися правом академічної мобільності за стипендією Європейського Союзу «Єразмус+», а також взяти участь у фіналі міжнародного конкурсу “P&G CEO CHALLENGE EUROPE 2016” (29 червня – 1 липня 2016 р., м. Женева, Швейцарія), одержавши ІІ місце за підсумками рейтингування.

Досвід міжуніверситетського міжнародного співробітництва та учать у різних міжнародних та національних конкурсах переконав мене у перевагах подальшого навчання на спеціальності «Менеджмент» в нашому університеті. Саме спеціалізація «Менеджмент інноваційної діяльності» набула сучасних професійних компетентностей, які формують і розкривають потенціал успішного управлінця, організатора, підприємця, який  перемагає за найскладніших умов та гострої конкуренції. Цьому також значно сприяє навчання за циклом дисциплін у сфері управління проектами та одержання професійної кваліфікації «менеджер проектів».

Тому розпочинаючи згодом власну справу, започатковуючи комерційну бізнес-компанію, мені було легко прогнозувати й мінімізувати всі ризики, бачити наявні можливості щодо досягнення успіху, підвищення ефективності та зростання створеного підприємства.

Здобутки у професійній сфері, реальна практика управлінської діяльності, а також наукові дослідження, які провадилися мною під час навчання в магістратурі на ОНП «Менеджмент інноваційної діяльності», спонукали мене продовжити підвищувати власну кваліфікацію та вступити до аспірантури, також за спеціальністю 073 «Менеджмент».