Родіон-Євген ЖИЗНЄВСЬКИЙ

Родіон-Євген Жизнєвський – випускник спец. “Менеджмент інноваційної діяльності” (2014-2016). Бакалавр і магістр менеджменту  Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Програма «Менеджмент інноваційної діяльності» надає змогу майбутньому студенту здобути необхідні навички для того, щоб стати професіоналом високого класу у сфері управління! Усі функціональні сфери менеджменту, які опанував за всі роки навчання на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, допомогли мені почувати себе комфортно в моїй подальшій діяльності у сфері міжнародної освіти, в моїй практиці на медіа та відіграли значну роль у відкритті свого власного бізнесу. Бути стриманим, але при цьому демонструвати управлінські навички у постановці цілей, формуванні ефективної команди і розподілі ролей – це все те, чому навчають майбутнього абітурієнта на кафедрі менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності.

Висока здатність до навчання, вміння легко знайомитися і швидко знаходити взаєморозуміння з людьми і, головне, здатність зібрати навколо себе колектив однодумців, об’єднаних спільною метою, є основною особливістю набору моїх софт скіллз, набутих у Шевченковому університеті. Низький уклін усім моїм викладачам і моїй неповторній Альма-матер!