Тетяна КОВАЛЕНКО

Тетяна Коваленко – випускниця ОНП «Менеджмент організацій і адміністрування» (2019-2021), бакалавр і магістр менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Вибір майбутньої професії – це одне з найважливіших рішень у житті кожної людини. У 2015 р. першим пріоритетом я обрала «Менеджмент організацій». За роки навчання на бакалавраті не було жодного разу, щоб я пошкодувала про це рішення. Відтак коли прийшов час обирати програму магістерської підготовки, я ні секунди не сумнівалася, що я продовжу свій студентський шлях разом із рідною кафедрою на ОНП «Менеджмент організацій і адміністрування». Дисципліни, які ми вивчали, дають змогу не лише здобути hard skills, а й чудово вдосконалити soft skills. Після виконання тестових завдань на співбесідах роботодавці були приємно здивовані високим рівнем знань, які надав нам Університет.
Однією з найбільших переваг освітньої програми є можливість отримати професійну кваліфікацію у царині управління проектами. У викладанні дисципліни «Управління проектами» к.е.н., доцент Приймак Василь Михайлович органічно поєднує теоретичну і практичну підготовку. Ми мали чудові можливості використати здобуті знання, вміння, навички, методи та інструменти проектного менеджменту на практиці, створюючи цікаві проекти разом у співпраці з провідними фахівцями українських компаній, які були замовниками наших навчальних проектів, а також застосовуючи набутий досвід проектної роботи при створенні проекту комерціалізації науково-експериментальної розробки дослідників хімічного факультету нашого Університету.
Хочеться відмітити надзвичайний професіоналізм і майстерність викладачів, які зацікавлювали нас новими горизонтами науки, професійної діяльності та мистецтва менеджменту. На лекціях, семінарах і практичних заняттях ми досліджували найактуальнішу проблематику менеджменту. Ми детально вивчали гендерні аспекти управління, особливості управління організаціями за умов невизначеності, оптимізацію бізнес-процесів, антикризового управління, професійний інструментарій менеджменту, методи управління патентно-ліцензійною діяльністю, консалтингову діяльність, методи стратегічного контролінгу, кадрового менеджменту, маркетингу нововведень тощо. Під час навчання ми ґрунтовно дослідили, як правильно розуміти фінансову та нефінансову звітність, особливості побудови, опису та редизайну бізнес-процесів, опанували роботу з великими масивами даних і правильне інтерпретування фінансово-економічних показників.
Нас не вчили руйнувати бар’єри, чи розбивати скляні стелі, завдяки професіоналізму, майстерності та підтримці професорсько-викладацького складу кафедри ми зрозуміли, що все нам під силу і немає нічого неможливого. Ми вчились робити все довершено і неперевершено, а також зрозуміли, що не досягаються лише непоставлені цілі.
Щирі слова подяки хочеться висловити Оксані Іванівні Жилінській, доктору економічних наук, професору, Заслуженому діячу науки і техніки України, за віру в успіх кожного студента кафедри. Мені надзвичайно пощастило писати наукові, курсові, бакалаврську та магістерську роботи під науковим керівництвом Оксани Іванівни. Я вдячна за чудовий досвід участі у проектній роботі щодо комерціалізації науково-експериментальної розробки університетських дослідників-хіміків, перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з менеджменту (м. Київ) та Всеукраїнській олімпіаді з менеджменту організацій і адміністрування (м. Тернопіль).
Кожному, хто обирає магістерську програму у сфері менеджменту, я б хотіла порадити стати членом дружньої родини менеджерів Київського національного університету імені Тараса Шевченка!