Крістіна БІЛОКРИНИЦЬКА

Крістіна Білокриницька – випускниця ОНП «Менеджмент організацій і адміністрування» (2018-2020). Бакалавр і магістр з менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Ця освітня програма орієнтована на підготовку керівників, глибоко обізнаних у всіх бізнес-процесах сучасних організацій у різноманітних галузях економіки. Перевагою навчання на цій магістерській програмі є можливість отримання професійної кваліфікації менеджера проектів. Впродовж одного семестру наші студенти набули досвіду командної роботи з реалізації проектів для українського бізнесу, здобули практичні навички планування, організації та контролю персоналу. Особисто мені цей проект дав практику контролю інших членів команди проекту.

Навчальні дисципліни ОНП «Менеджмент організацій і адміністрування» також націлені на забезпечення аналітичним інструментарієм майбутніх менеджерів, зокрема корисними та цікавими для мене були методики аналізу ринку та прогнозування, вивчені під час занять з «Маркетингу нововведень».

Широкі горизонти відкриті для розкриття наукового і лідерського потенціалу студентів кафедри МІІД, насамперед через підготовку студентів до участі у  Всеукраїнських олімпіадах з менеджменту організацій і адміністрування та стратегічного управління. У квітні та травні 2018 р. у складній боротьбі з кращими представниками студентської спільноти інших університетів я здобула перемогу в обох Всеукраїнських олімпіадах та була нагороджена Дипломами І ступеня. Цей досвід був вагомим у формуванні моїх лідерських компетентностей.

Також економічний факультет створює умови для працевлаштування своїх студентів шляхом проведення Днів кар’єри та тематичних зустрічей з найуспішнішими випускниками. Для випускників нашого Університету завжди відкриті двері до найкращих роботодавців, тому для мене практично не було перешкод для працевлаштування за обраною спеціальністю. Раджу всім, хто мріє стати не лише професіоналом своєї справи, а й успішним менеджером, вступати на ОНП «Менеджмент організацій і адміністрування».