Катерина ГРОМ

Катерина Гром – випускникниця ОНП “Менеджмент організацій і адміністрування” (2019-2021). Бакалавр міжнародної економіки і магістр менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Під час  навчання за ОП “Міжнародна економіка” за рівнем бакалавра  я зрозуміла, що для подальшого професійного розвитку в управлінській діяльності існуючої освіти може бути недостатньо. На спец. «Міжнародна економіка» та кластері «Міжнародна інвестиційна діяльність» я отримала чудовий досвід та бекграунд, проте в процесі навчання я усвідомила, що мрію про здобуття навичок застосування інвестиційного, інноваційного, стратегічного, маркетингового та кадрового менеджменту. Тож вступ до  магістратури на кафедру менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності став новим омріяним етапом у моєму житті і надав можливість поглибити й розширити  знання у сфері менеджменту, які я дотепер успішно застосовую на практиці. А досвід старости академічної групи надав мені ще більше можливостей розвинути та вдосконалити свої soft skills – лідерські компетентності, самоменеджмент, комунікаційні навички.

Значна частина навчання була побудована на роботі з презентаціями та кейсами, достатній обсяг робіт виконувався в командах, що дозволило розвинути компетенції роботи в команді та презентаційні навички. Особливо слід зазначити, що вступ на магістерські програми кафедри МІІД, дають можливість отримати ще й професійну кваліфікацію”Професіонал з управління проектами та програмами”. 

Висловлюю щиру подяку рідній Alma Mater і викладачам за професіоналізм, знання та незабутні роки студентства!