Дарина ДАЦЬКОВА

Дарина Дацькова – випускниця спец. «Менеджмент організацій і адміністрування» (2013-2015). Бакалавр і магістр менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Перша випускниця PhD-підготовки зі спец. 073 Менеджмент, здобула науковий ступінь доктора філософії за спец. «073 Менеджмент» (2020).

 

Якби мені знову довелося обирати спеціальність для вступу, без сумніву, знову обрала б «Менеджмент» на рідній кафедрі Менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності. На мій погляд, менеджмент – це найширший напрям, який закладає міцне підґрунтя для реалізації будь-яких кар’єрних мрій і планів. Випускники-менеджери працюють у міжнародних компаніях різних сфер – від FMСG до ІТ, в українських компаніях, державних органах управління, а також здійснюють наукову та викладацьку діяльність.

А ще ОП «Менеджмент організацій та адміністрування» – це чудова спеціалізація, якщо ви на 100% не віднайшли свою професійне покликання, але бажаєте отримати ґрунтовну базу знань і навичок. Зараз абсолютно нормально навчатися та розкривати свій потенціал, експериментуючи із професіями та змінами роботи. Вам завжли і всюди знадобляться знання та навички, отримані за напрямком менеджмент, а саме знання і навички самоменеджменту і тайм-менеджменту, управління проектами, управління командами, базові знання з маркетингу, фінансів та інвестицій.

Система навчання за ОП «Менеджмент організацій і адміністрування» побудована таким чином, що ви отримаєте не лише hard skills (професійні навички), а й soft skills (особистісні навички). Під час індивідуальної/самостійної роботи розвиваються навички контролю, управління часом, вміння знаходити будь-яку інформацію, творчості та креативності. Під час групових завдань прокачуються навички комунікації, вміння аргументувати свою думку, слухати і чути іншу сторону, знаходити компроміс, а також лідерські навички, вміння організовувати команду, делегувати обов’язки і розподіляти відповідальність. Здобувши вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент», Ви із впевненістю зможете управляти: своїм життям, своєю кар’єрою, командою чи компанією. Бо навчання тут не лише про професійний розвиток, це про особистісний ріст, впевненість у собі та своєму майбутньому.

А ще навчання за спеціальністю «Менеджмент» – це широкі можливості: навчаючись на першому курсі магістратури, дістала досвід академічної мобільності – мене було запрошено на навчання до Університету Нурланд (м. Буде, Норвегія) у рамках гранту Уряду Норвегії № СРЕА-2010/10117 CPEurasia 2010-2015 “Norwegian-Ukrainian and Research Cooperation in thefield of Sustainable Management”. Це був незабутній досвід, який дав поштовх до подальшого розвитку: розширення світогляду та професійних інтересів, покращення нетворку, поглиблення знання англійської мови. Саме після навчання у Норвегії я вирішила, що хочу працювати у міжнародній компанії, де панує атмосфера відкритості, толерантності, нестримного пошуку покращень та експериментів.

І наостанок, найважливіше, заради чого я обрала цю спеціальність, – люди. Викладачі кафедри Менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності – це справжні професіонали, які готові ділитися знаннями та досвідом з кожним, хто готовий сприймати і навчатися. Нестримна енергія, любов до своїх дисциплін, підтримка, розуміння – це далеко не вичерпний перелік якостей, які спадають на думку, коли згадуєш викладачів кафедри.

Окремо хотіла б відмітити д.е.н., професора Жилінську Оксану Іванівну, яка під час мого навчання очолювала кафедру та була моїм керівником дипломної, а згодом дисертаційної робіт. Це справжній професіонал та щира відкрита людина, яка своїм прикладом надихає, мотивує та заряджає на нові звершення. Тож коли в мене також з’явилося бажання ділитися знаннями та досвідом з іншими, я без роздумів вступила на PhD-програму на рідній кафедрі та стала першою PhD-випускницею на Економічному факультеті.

Також хочу згадати неймовірного викладача з маркетингу – к.е.н., доц. Фірсову Світлану Германівну, яка з таким ентузіазмом та легкістю пояснювала основи дисципліни, відтак маркетинг перетворився для мене в професійне покликання. Тож паралельно з навчанням на аспірантурі я будувала професійну кар’єру у маркетингу, будучи бренд-менеджером провідних міжнародних брендів у сфері здоров’я та краси.

Наостанок – Ваше майбутнє у ваших руках, але формуєте його не лише Ви. Навіть якщо ви прагнете стати self-made професіоналом, у Вашому розвитку завжди бере участь оточення, яке було поряд цілеспрямовано чи випадково. Тож бажаю обрати не просто спеціальність, а колектив, поряд з яким вам буде комфортно, приємно та результативно рухатися в одному напрямку! Я переконана, що колектив кафедри Менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, який виростив сотні успішних та щасливих професіоналів менеджменту, допоможе й Вам розкритися. Бажаю наснаги, жаги до знань та енергії для пізнання!