Вікторія Макарченко

Вікторія Макарченко – студентка 1 курсу магістратури ОНП «Менеджмент організацій і адміністрування». Бакалавр менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Я вирішила обрати для себе управлінський напрям освіти, і Київський національний університет імені Тараса Шевченка, економічний факультет для мене були у пріоритеті. Імідж, відгуки як про Університет, так і про факультет були дуже гарні. Щодо спеціальності, то я зупинилася на спеціальності «Менеджмент», яка останні роки набула неабиякої популярності.  Бути гарним менеджером, на мою думку, це круто! Але для цього треба набути як професійних компетентностей, так і удосконалити особисті якості.

Професійні компетентності сучасного менеджера полягають, в першу чергу, в отриманні фундаментальних теоретичних знань і практичних навичок у сфері менеджменту, маркетингу, стратегічного управління, теорії прийняття управлінських рішень, економічної теорії, соціології, психології та права, інформаційних технологій тощо. Всі ці знання ми отримуємо в межах нашої спеціальності. Крім цього, велика увага приділена розвитку навичок у студентів комунікабельності, креативності, управлінського  мислення, комп’ютерній грамотності, культурі спілкування, іноземним мовам тощо.

Викладачі кафедри  – не просто професіонали: цікаве подання теоретичного матеріалу, багато прикладних задач, життєві приклади. Навчання базується  на реальних бізнес˗кейсах, дослідженні управлінських стратегій, вирішенні  реальних управлінських задач.

Заохочення і допомога у науковій роботі: тези конференцій, конкурси, статті…Що мене найбільше вразило, то це відкритість викладачів кафедри у спілкування зі студентами.

Тому після одержання ступеня бакалавра я вирішила продовжити поглиблювати свої знання  у цьому з напрямку, вступивши до магістратури за ОНП «Менеджмент організацій і адміністрування». Не можу перерахувати, але дуже багато цікавих і, найголовніше, корисних дисциплін ми вивчаємо. Це й управління проектами, і методика викладання менеджменту, і маркетинг нововведень, інноваційний менеджмент тощо. Декілька предметів викладаються англійською мовою, що дає можливість удосконалити не лише професійні, а й мовні компетентності.

Вчитися важко, але цікаво! Вважаю, що бути випускником Київського національного університету імені Тараса Шевченка, і саме випускником кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності – це запорука професійного і кар’єрного успіху!