Головна / Кафедра Іноземних Мов, Новини факультету / Програма професійного розвитку з інтернаціоналізації GLOBAL SYNERGY THROUGH COIL

Програма професійного розвитку з інтернаціоналізації GLOBAL SYNERGY THROUGH COIL

В рамках стратегії інтернаціоналізації 13-14 червня наш університет провів офлайн-тренінг GLOBAL SYNERGY THROUGH COLLABORATIVE ONLINE INTERNATIONAL LEARNING (COIL). Під час тренінгу доцентки кафедри іноземних мов Борисенко О.А., Дьячкова Я.О. та Загоруйко Л.О. ознайомилися з успішними COIL-кейсами та  ефективними інтеграційними стратегіями. Викладачі кафедри іноземних мов разом із представниками різних факультетів та інститутів університету опановували нові методики та навички з використання інструментів COIL для сприяння міжкультурній співпраці, збагачення освітнього контенту та налагодження глобальних партнерств. Учасники тренінгу мали можливість розробити особисті профілі COIL для пошуку іноземних партнерів та імплементації COIL проєктів у свою викладацьку практику.

Дякуємо університету за можливість розширити професійні горизонти та зробити сучасну вищу освіту більш інклюзивною та потужною!