Головна / Новини факультету / Конференція «Парадигмальний розвиток економічної науки в Шевченковому університеті» на економічному

Конференція «Парадигмальний розвиток економічної науки в Шевченковому університеті» на економічному

На факультеті 30 травня відбулася конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Парадигмальний розвиток економічної науки в Шевченковому університеті». Цьогоріч вона була присвячена 75-річчю професора В.Д. Базилевича. На початку заходу зі вступним словом виступила декан факультету Анжела Ігнатюк, яка привітала присутніх та розповіла про наукові та професійні здобутки Віктора Дмитровича. До того ж, відбувся перегляд фільму про професора Базилевича, відзнятого до його ювілею. Учасники конференції мали можливість більше дізнатися про діяльність видатного науковця. Фільм було відзнято за підтримки Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

В межах конференції було організовано чотири секційних засідання. Модераторами секційного засідання «Економіко-філософські напрями наукових досліджень» виступили д.е.н., професор Нестеренко О.П. та к.е.н., доцент Красота О.В.

Секційне засідання «Страхування» модерували д.е.н., професор Приказюк Н.В. та к.е.н., професор Пікус Р.В. Робота цієї секції відбувалася в межах наступних напрямів: «Страхування», «Страхові послуги», «Іпотечний ринок» і «Фондовий ринок. Цінні папери».

Модератором секційного засідання «Внесок професора Базилевича В.Д. у розвиток теорії ринкових структур» була д.е.н., професор Филюк Г.М.

Секційне засідання «Теоретичні аспекти та глобальні тренди розвитку інтелектуальної власності» модерувалося д.е.н., професором Вірченко В.В. та асистентом Свищук І.Л. Загалом участь в заході взяли 92 студенти усіх курсів бакалаврату та магістратури, які разом з науковими керівниками підготували ґрунтовні та цікаві дослідження.

Дякуємо всім учасникам, що долучилися до роботи конференції «Парадигмальний розвиток економічної науки в Шевченковому університеті». До нових зустрічей.

Програма конференції