Головна / Кафедра статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії / Міжнародна науково-практична конференція: “Статистика XXI століття: нові виклики, нові можливості”

Міжнародна науково-практична конференція: “Статистика XXI століття: нові виклики, нові можливості”

У третій день Міжнародний форум EFBM 3.0 «Від відновлення до зростання» відбулась VIІ Міжнародна науково-практична конференція кафедри «Статистика XXI століття: нові виклики, нові можливості».
🔶Цього року конференція проходила у змішаному форматі, з онлайн-трансляцією у відкритому доступі. У роботі конференції взяли участь 27 провідних вітчизняних та 5 вчених і практиків з іноземних університетів, а також 3 аспіранти.
🔷Від США в конференції взяв участь професор Рочестерського інституту технологій. Польську статистичну школу представляли, вчені та викладачі Познанського університету економіки та бізнесу, Економічного університету в Познані, Краківської Академії імені Анджея Фрича Моджевскего. Від Чехії – Карлів університет.
Український науковий осередок – вчені та викладачі провідних університетів країни та НАН України.
🔶 Серед представлених наукових проєктів переважна частина була присвячена питанням військової агресії та визначення шляхів подолання її наслідків.
🔷З матеріалами конференції можна ознайомитись за посиланням: https://www.efbm.org/pcct3/
Вдячні за участь та цікаві доповіді, наукову та практичну дискусію всім учасникам конференції!