Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки / Інформація щодо роботи дослідницької секції «ПАРАДИГМАЛЬНІ ЗРУШЕННЯ В ЕКОНОМІЧНІЙ ТЕОРІЇ ХХІ ст.»

Інформація щодо роботи дослідницької секції «ПАРАДИГМАЛЬНІ ЗРУШЕННЯ В ЕКОНОМІЧНІЙ ТЕОРІЇ ХХІ ст.»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Дослідницької секції кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки «ПАРАДИГМАЛЬНІ ЗРУШЕННЯ В ЕКОНОМІЧНІЙ ТЕОРІЇ ХХІ ст.», що організована у рамках Міжнародного форуму EFBM 3.0 «ЕКОНОМІКА. ФІНАНСИ. БІЗНЕС. УПРАВЛІННЯ» (https://www.efbm.org/)

Дослідницька секція відбудеться 22 травня 2024 р. об 11-00 годині в 203 аудиторії Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 90 – А.

Приєднатися до заходу онлайн можна за покликанням: https://us04web.zoom.us/j/79274631764?pwd=uVmPjbfV6FQfqU2baJVp5z1ZFl4MCj.1
Meeting ID: 79274631764

Passcode: n5YP0M

 

Дослідницька секція «Парадигмальні зрушення в економічній теорії ХХІ ст.» має на меті консолідацію та інтеграцію зусиль учених і практиків для творчого осмислення, обговорення та вирішення актуальної концептуально-методологічної та науково-практичної проблематики функціонування і розвитку вітчизняної економіки в умовах воєнного стану та у повоєнний період її модернізаційного відновлення.

Спікери секції:

 • АНДРІЙ ГРИЦЕНКО, академік НАН України, д.е.н., професор, заступник директора з наукової роботи, завідувач відділу економічної теорії ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»
  НАЦІОНАЛЬНО УКОРІНЕНИЙ РОЗВИТОК У НОВІЙ ЕКОНОМІЧНІЙ ПАРАДИГМІ ТА ПРАКТИЦІ
 • НАТАЛЯ ГОРШКОВА, к.е.н., директорка департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Міністерства економіки України
  РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ В УМОВАХ ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ: ОСНОВНІ ВИКЛИКИ, ТЕНДЕНЦІЇ, РУШІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
 • ЯРОСЛАВ ЖАЛІЛО, д.е.н., с.н.с., заслужений економіст України, заступник директора-керівник центру економічних і соціальних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, президент недержавної організації Центр антикризових досліджень
  ОСОБЛИВОСТІ АРХІТЕКТОНІКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ ДОВГОТРИВАЛОЇ ВІЙНИ
 • ІРИНА РАДІОНОВА, д.е.н., професорка кафедри економічної теорії Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
  ПОВЕДІНКОВА МАКРОЕКОНОМІКА ЯК ТЕОРЕТИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ ПОЯСНЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
 • АНТОНІО МАГЛІУЛО, повний професор історії економічної думки Флорентійського університету (Флоренція, Італія)
  THE EUROPE OF TOMORROW

 

До участі у дослідницькій секції запрошуються вчені, науково-педагогічні працівники та аспіранти класичних університетів, закладів вищої освіти України, академічних науково-дослідних установ, представники органів законодавчої та виконавчої влади, підприємств і організацій та всі зацікавлені особи.