Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / Вітаємо переможців VІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН»!

Вітаємо переможців VІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН»!

26 квітня у Державному торговельно-економічному університеті відбувся фінал VІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН». З-поміж 38 заявок до фіналу дійшли 20 команд студентів з різних регіонів України, які презентували свої інноваційні та перспективні бізнес-проєкти.

Так, під керівництвом доктора філософії, асистента кафедри економіки підприємства Ситайло Уляни Василівни, здобули перемоги студенти економічного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, а саме:

2 місце у номінації “Комерційний проєкт” команда у складі Муштука Романа, Лупійчук Діани і Гапонюк Наталії (студенти 4 курсу ОП “Економіка та економічна політика”);

2 місце у номінації “Соціальний проєкт” команда у складі Полухіної Анастасії, Куделі Юлії і Соболева Валентина (студенти 4 курсу ОП “Торгівля, логістика та екологічне підприємництво”).

Вітаємо наших переможців та їх наукового керівника! Їхня наполеглива праця, креативність та нестандартне мислення гідно оцінені на всеукраїнському рівні.