Головна / Дія.Бізнес, Новини факультету / Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у КНУ ім. Т.Шевченка в Києві запускає студентський конкурс бізнес-ідей «Відновлення українських палаців»

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у КНУ ім. Т.Шевченка в Києві запускає студентський конкурс бізнес-ідей «Відновлення українських палаців»

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка запускає студентський конкурс бізнес-ідей «Відновлення українських палаців». Завданням учасників є продумати стратегію популяризації одного з українських палаців, які були зафільмовані за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у серії історичних документальних сюжетів на YouTube-каналі «Реальні історії» Акімом Галімовим — продюсером 1+1 media та засновником проєкту «Реальна історія».

Про проєкт

Формат участі в конкурсі «Відновлення українських палаців» — офлайн. Протягом травня учасники долучаться до розробки регіональних туристичних маршрутів та «магнітів». Паралельно на учасників очікують воркшопи з професіоналами в бізнес-сфері та знайомства з корпоративними спікерами та ведучими 1+1 media. У результаті програми сформовані команди студентів створять власний проєкт просування українського палацу, а запрошені журі оберуть 3 команди-переможці за результатами пітчингу учасниками власних проєктів.

Участь у конкурсі надасть можливість всім учасникам та учасницям:

  • працювати в командах над розвитком одного з українських палаців;
  • навчитися будувати маркетингову й фінансову стратегію та отримати інші бізнес-уміння;
  • розвинути свою креативність та по-іншому подивитися на роль технологій у формуванні культури;
  • дізнатися більше про проєкти та поспілкуватися з представниками одного з найбільших національних медіабізнесів.

Для кого?

До участі в програмі запрошують студентів будь-якого ЗВО, які активно цікавляться історією, бізнесом у сфері туризму та популяризацією української культури.

Теми заходів та спікери програми: 

  • Представлення проєкту. Спікери: Акім Галімов, продюсер 1+1 media, засновник проєкту «Реальна історія», та Руслан Шаріпов, ведучий 1+1 media та сценарист 1+1 Production.Original, дослідник історії.
  • Генерування ідеї. Спікерка: Оксана Коваленко, к.е.н., бізнес-тренерка та співзасновниця бренду 2KOLYORY.
  • Технології та культура. Спікер: Артем Чигиринський, CEO компанії ADVIN, яка створює проєкти у сфері доповненої та віртуальної реальності.
  • Маркетингова стратегія. Спікерка: Дарина Уайт, маркетинг-директорка Prevention Group, відеопродюсерка, кураторка GAM Academy.
  • Бізнес-план та фінансова стратегія. Спікерка: Ірина Северина, к.е.н., доцент на економічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка.
  • Пітчинг. Завершальним заходом програми стане захист фінальних проєктів учасників перед журі та потенційними інвесторами.

Як взяти участь?

Старт проєкту — 9 травня 2024 року. Обов’язкова реєстрація за посиланням. Дедлайн подання заявок: 8 травня 2024 року.

Проєкт реалізується центром підтримки підприємців Дія.Бізнес у КНУ ім. Тараса Шевченка у Києві із інформаційним партнером конкурсу 1+1 media. Історично документальний цикл «Українські палаци. Золота доба» створено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).