Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Результати роботи секції 2 «Фінансова система України: виклики та реалії функціонування в умовах повоєнного відновлення»

Результати роботи секції 2 «Фінансова система України: виклики та реалії функціонування в умовах повоєнного відновлення»

З 19 по 21 березня, на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшла XХII Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна 2024. Стратегії економічного зростання: погляд у майбутнє для України».

Захід проводився офлайн у стінах рідного факультету, тому учасники мали можливість повноцінно відчути атмосферу наукових дискусій та відкриттів у рамках секційних засідань за 11 напрямами.

Засідання секції «Фінансова система України: виклики та реалії функціонування в умовах повоєнного відновлення» відбулося 19 березня 2024 року. Модератори секції: д.е.н., проф. Науменкова Світлана Валентинівна;

к.е.н., доц. Зайчикова Віталіна Вікторівна; аспірант Клімович Станіслав.

Студентів привітали завідувач кафедри фінансів, д.е.н., проф. Лютий І.О., д.е.н., проф. Науменкова С.В., д.е.н., проф. Варналій З.С.

На засіданні секції був присутній член студентського наукового департаменту Іващенко Максим (1 курс ОП «Міжнародна економіка»).

У роботі секції взяли участь 38 студентів, які підготували та надіслали тези доповідей. 11 учасників конференції виступили на засіданні секції, презентуючи результати власних наукових досліджень.

Всі доповіді були цікавими, оригінальними, ґрунтовними. Обговорення доповідей виявилося дуже цікавим та професійним, оскільки відбувалося за участі досвідчених науковців кафедри фінансів – д.е.н., проф. Науменкової  С.В. та к.е.н., доц. Зайчикової В.В. Засідання секції стало справжнім майданчиком цікавого наукового спілкування викладачів і студентів, а наука об’єднала всіх учасників, надаючи впевненості, прагнення до вдосконалення та саморозвитку навіть в умовах пекельних викликів для України.

Високої оцінки заслуговують виступи студентів ІІІ курсу: Кудри Анастасії, Лещенко Ірини, Марисєва Сергія, Матвієнко Христини, Мрачковської Соломії, Толмачової Соломії та студентки VI курсу Мирончук  Аліни, презентації та доповіді яких відрізнялися актуальністю, науковою сміливістю, ґрунтовним теоретичним опрацюванням та практичною спрямованістю. Вітаємо з першими впевненими кроками в науці студентів ІІ курсу: Барис Вікторію, Бондаренко Юрія, Доминікін Марину, Ібатулліну Діану, виступи яких не залишилися поза увагою модераторів і також заслуговують високої оцінки.

За результатами роботи секції кафедрою було визначено переможців за трьома номінаціями:

За найкращу презентацію:

  • Лeщенко Ірина (ІІІ курс, КНУ імені Тараса Шевченка), “Соціальний захист та соціальне забезпечення в Україні в період воєнного стану” (н.к. – д.і.н., к.е.н., проф. Чеберяко О.В.)
  • Кудра Анастасія (ІІІ курс, КНУ імені Тараса Шевченка «Особливості діяльності ринку лізингових послуг у воєнний період (н.к. – д.і.н., к.е.н., проф. Чеберяко О.В.)

За найкращу доповідь:

  • Толмачова Соломія (ІІІ курс, ВІ КНУ імені Тараса Шевченка), «Інноваційні стратегії в контексті економічного розвитку України: аналіз та перспективи» (н.к. – к.е.н., проф. Остапенко О.)
  • Ібатулліна Діана (IІ курс, КНУ імені Тараса Шевченка), «Податкова безпека України в умовах воєнного стану» (н.к. – д.е.н., проф. Варналій З.С.)

За креативний підхід до розкриття теми:

  • Мрачковська Соломія (ІІІ курс, КНУ імені Тараса Шевченка),”Цифрові інновації в управлінні державними фінансами України” (н.к. – д.і.н., к.е.н., проф. Чеберяко О.В.).

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, наполегливості та нових наукових і творчих здобутків всім учасникам! Переконані, що з такими студентами наша країна подолає всі виклики на шляху до переможного миру!

Висловлюємо вдячність науковим керівникам та членам журі, керівництву кафедри та факультету, представникам наукового департаменту та Ради молодих вчених економічного факультету за увагу та підтримку нашої обдарованої молоді!