Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Воркшоп «Макроекономічний аналіз для прийняття рішень у житті та бізнесі» в Academic Hub Pivdenny

Воркшоп «Макроекономічний аналіз для прийняття рішень у житті та бізнесі» в Academic Hub Pivdenny

Друзі! Вже 27 березня о 13:00 в Academic Hub Pivdenny відбудеться третій воркшоп: «Макроекономічний аналіз для прийняття рішень у житті та бізнесі». Запрошуємо долучитися до заходу.

Макроекономічне середовище – це непомітні неозброєному оку фактори, які впливають на наші фінанси, особисте життя та бізнес. На воркшопі ми обговоримо ключові концепції, розуміння яких допоможе зорієнтуватися у взаємозв’язках між макроекономічними показниками. Розглянемо приклади застосування макроекономічного аналізу для прийняття обґрунтованих економічних рішень.

Спікер: Костянтин Хведчук, CFA.

Має 10 років досвіду аналізу фінансових ринків та економіки з точки зору центрального банку та комерційних банків. Основний фокус – застосування аналітики та прогнозування у монетарній політиці, стратегії і тактиці банку. Наразі очолює управління стратегічного аналізу банку «Південний».

Цей воркшоп є продовженням сертифікованого курсу «Управлінське мислення: сучасні підходи та практики». За результатами семестру найактивніші учасники отримають спеціальну стипендію від банку «Південний».

Щоби потрапити на захід, обов’язково реєструємося за покликанням: https://forms.gle/gx86iCCteJrcuAHs8

Місце проведення повідомимо згодом.

#Academic_Hub_Pivdenny