GENIUS Olympiad Ukraine

GENIUS Olympiad – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8-11 класів, який щороку (з 2011 р.) проводиться у Сполучених Штатах Америки.

GENIUS Olympiad Ukraine – перша у світі ліцензійна національна Олімпіада Геніїв, яка є єдиним відбором учасників з України до участі у GENIUS Olympiad. Україна бере участь у «GENIUS Olympiad» з моменту заснування конкурсу.

Конкурс спонукає до вирішення викликів та створює можливості отримання знань і розвитку навичок, необхідних майбутнім лідерам, які сприятимуть забезпеченню екологічної сталості протягом усього їхнього життя. Саме тому GENIUS є абревіатурою від «Global Environmental Issues and Us» (Глобальні екологічні проблеми та ми), а девіз конкурсу – заклик «Збудуємо краще майбутнє разом!».

Цьогоріч Олімпіада включала проекти з восьми категорій екологічного спрямування : Наука, Робототехніка, Бізнес, Музика, Короткий фільм, Мистецтво, Креативне письмо та Програмування.

Викладачі економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка: к.е.н., доценти: Наталія Плєшакова (голова журі), Віталіна Делас, Алла Степанова та Олена Яфінович  разом із колегами з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, були залучені до складу журі категорії «Бізнес».

Серед проєктів, які було подано на конкурс, у категорії «Бізнес» члени журі одноголосно визначили володарку цьогорічного гран-прі  – Костенко Анастасію Вікторівну, ученицю Ліцею №227 імені М.М. Громова, та підтримали її право представляти свій проєкт на Міжнародному фіналі GENIUS Olympiad на базі Рочестерського технологічного інституту (м. Рочестер, штат Нью-Йорк).

«Ми дякуємо всім учасникам конкурсу за достойні роботи та екологічну свідомість. Всі ви довели, що майбутнє України у надійних руках. Щиро бажаємо перемоги представникам з України!» : підкреслили члени журі.

Більше про конкурс за лінком: https://geniusolympiad.org/