Головна / Новини факультету / Воркшоп «Комплаєнс – запорука безпеки організації» в Academic Hub Pivdenny

Воркшоп «Комплаєнс – запорука безпеки організації» в Academic Hub Pivdenny

Друзі! Вже зовсім скоро, а саме 19 березня, в Academic Hub Pivdenny відбудеться другий воркшоп: «Комплаєнс – запорука безпеки організації. Протидія легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом».
Під час зустрічі поговоримо про важливість принципу «знай свого клієнта», розглянемо ризик-орієнтований підхід та поширені схеми легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом, а також познайомимося із заходами банків із протидії та запобігання виведенню коштів за кордон. До того ж, обговоримо обслуговування публічних осіб і залучення молоді до незаконних операцій. І все це на прикладі світових та українських кейсів.
Спікером заходу виступить член правління банку «Південний» та головний комплаєнс-менеджер Володимир Гавлицький. Пан Володимир має багаторічний досвід роботи у сфері валютного контролю, внутрішнього аудиту, фінансового моніторингу та комплаєнса. До призначення в банку «Південний» працював у Національному банку України.
Цей воркшоп є продовженням сертифікованого курсу «Управлінське мислення: сучасні підходи та практики» для студентів від експертів банку. Нагадуємо, що за результатами семестру найактивніші учасники отримають спеціальну стипендію від банку «Південний».
Щоб потрапити на захід, обов’язково реєструємося за посиланням: https://forms.gle/BJ2Vr3L5arDwBVEU9
Місце проведення буде повідомлено згодом.