Головна / Кафедра Іноземних Мов, Новини факультету / Семінар «Проєкти напряму Жана Моне Програми ЄС Еразмус+: можливості для економічного факультету»

Новорічні свята позаду, час долучитися до корисних і цікавих заходів. 5 січня 2024 року кафедра іноземних мов економічного факультету організувала науково-методичний семінар «Проєкти напряму Жана Моне Програми ЄС Еразмус+: можливості для економічного факультету».

Спікером заходу виступила Людмила Загоруйко, доцентка кафедри іноземних мов та провідний фахівець Відділу міжнародних зв’язків Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На семінарі були присутні 23 викладачі – представники всіх 12 кафедр економічного факультету.

На заході висвітлювались питання підготовки проєктних заявок до участі в конкурсах Програми Еразмус+ 2024 року, зокрема увага акцентувалась на напрямі Жана Моне. Також присутніх ознайомили з особливостями Програми Еразмус+ та напряму співпраці між організаціями та інституціями. Спікерка розповіла про підготовку проєктних заявок, про виклики, з якими може зіштовхнутися проєктна команда, та поділилася досвідом авторів успішних заявок.

Дякуємо всім, хто долучився до семінару, за участь. Щоб не згубити важливу інформацію, відеозапис заходу та корисні посилання були розіслані на пошту учасникам.