Головна / Новини факультету / Осіння зустріч із абітурієнтами 2024

Осіння зустріч із абітурієнтами 2024

30 листопада наш факультет гостинно зустрічав майбутніх абітурієнтів на Дні відкритих дверей. Захід почався з оглядової екскурсії по факультету, ознайомлення з його історією, відвідування музею та представлення проєктів і діяльності Центру Дія.Бізнес І КНУ.

Офіційну частину зустрічі розпочала заступник декана з гуманітарних питань та зв’язків з громадськістю Оксана Коваленко. Вона розповіла про лідируючі позиції нашого університету в національних та міжнародних рейтингах, ознайомила з вимогами українських роботодавців до hard та soft skills майбутніх працівників під час війни та підкреслила відповідні переваги в опануванні цими навичками на економічному факультеті.

Актив СПЕФ, як орган студентського самоврядування, відтворив атмосферу студентського життя своєю розповіддю про події, що відбуваються на факультеті. Інформація про департаменти, їх активну діяльність в різних напрямах, представлення проєктів та свят викликали увагу та зацікавленість присутніх.

Під час зустрічі викладачі факультету розповіли про унікальність та специфіку наших освітніх програм, презентували сфери працевлаштування в найкращих компаніях України та світу, ознайомили з можливостями стажування в державних установах, національних та міжнародних компаніях.

Зустріч із вступниками до магістратури відбулась у форматі спілкування та питань-відповідей, більшість з яких були пов’язані з особливостями вступних іспитів та порядку прийому.

Наші гості також мали нагоду завітати на кафедри та поспілкуватися з викладачами.

Цього разу проведення заходу збіглося за часом з Днем кар’єри. ECONOMICS: СИНЕРГІЯ СВІТІВ, організованим Центром кар’єри та працевлаштування ЕФ. Вступники мали можливість безпосередньо поспілкуватися з нашими найкращими партнерами-роботодавцями та дізнатися про перспективи майбутнього працевлаштування.

Дякуємо всім учасникам заходу за плідне спілкування та чекаємо на нові зустрічі.