Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки / Лекція “Заощаджуй на Мрію” для студентів освітньої програми “Економіка та економічна політика”

Лекція “Заощаджуй на Мрію” для студентів освітньої програми “Економіка та економічна політика”

🎓✨ 28 листопада 2023 студенти 2, 3 курсів освітньої програми “Економіка та економічна політика” разом з викладачами кафедри економічної теорії, макро – і мікроекономіки занурилися в унікальний світ фінансів разом з Таскомбанком!
🏦💡 Представниця банку провела захоплюючу лекцію “Заощаджуй на Мрію”, де розказала про важливість фінансово-економічної грамотності для сучасної людини. Студенти дізналися про економічне планування та важливість заощаджень для створення фінансово-економічної безпеки.
🤓🌐 Це була не лише лекція, а подорож у світ грошей! Студенти залюбки розгадали фінансовий кросворд, дізналися цікаві факти про українську фінансово-кредитну систему та національну грошову одиницю – гривню.
🏦🔍 Представниця Таскомбанку продемонструвала банківські продукти, які допомагають ефективно заощаджувати. Після лекції студенти мали можливість неформально поспілкуватися з представниками банку за чашкою кави. ☕️🤝
#Таскомбанк #ФінансоваЕкономічнаГрамотність #Економіка #Студенти #Економіка та економічна політика 📘💰