Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ПРИНЦИПІВ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ТА РИЗИКИ В УМОВАХ ВІЙНИ

ІМПЛЕМЕНТАЦІЯ ПРИНЦИПІВ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ТА РИЗИКИ В УМОВАХ ВІЙНИ

27 жовтня 2023 р. відбулася гостьова лекція директора департаменту корпоративної соціальної відповідальності «МХП» Павла Мороза на тему «Імплементація принципів сталого розвитку у вітчизняний бізнес: воєнний контекст» для студентів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля».

Мороз П. очолює департамент корпоративної соціальної відповідальності одного з найбільших агрохолдингів України і розповів студентам про сучасні тренди імплементації принципів сталого розвитку. «Сучасний тренд сталого розвитку бізнесу – це перехід від КСВ до ESG (environmental, social, governance), а український бізнес зустрівся ще й з новими викликами – забезпечувати сталість під час війни».

Лектор детально пояснив, хто входить до кола стейкхолдерів компанії. Поділився історіями побудови комунікацій та вирішення дискусійних ситуацій у громадах, акцентуючи увагу на особливій важливості живого спілкування. Розказав студентам про плани розширення проєктів «МХП» по адаптації військовослужбовців у громадах присутності компанії у 2024 р.

Здобувачі і викладачі кафедри щиро вдячні  Павлу Морозу за практичний досвід і змістовну лекцію!