Головна / Кафедра Страхування, Банківської справи та Ризик-менеджменту / УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ПРОГРАМІ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У ПРОГРАМІ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

27 жовтня студенти кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту освітніх програм «Фінансові інститути та ризик-менеджмент» та «Фінансовий бізнес» успішно завершили стажування за програмою академічної мобільності  «Цифрове лідерство та стратегія» в Університеті Менделя в місті Брно, Чеська Республіка.

 

Початку стажування передувала процедура відбору, за результатами якої лише 13 студентів отримали запрошення від Університету Менделя. Ключовими критеріями відбору стали рівень англійської мови, середній рейтинговий бал та мотиваційний лист студента.

 

Під час стажування  студенти мали унікальну можливість зануритися в інтерактивне навчальне середовище, проаналізувати зарубіжний досвід діджиталізації в сфері освіти та можливості його імплементації в Україні та, зокрема, КНУ імені Тараса Шевченка.

 

Потужний нетворкінг в межах програми сприяв налагодженню нових контактів між студентською спільнотою, обміну досвідом, знаннями та ідеями, зокрема щодо удосконалення освітніх програм, на яких навчаються студенти.