Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ ТА НАПРЯМИ ЇХ ВИРІШЕННЯ: ПОГЛЯД МОЛОДІ

АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ ТА НАПРЯМИ ЇХ ВИРІШЕННЯ: ПОГЛЯД МОЛОДІ

24 жовтня  2023 р. відбулось чергове засідання наукового гуртка  кафедри екологічного менеджменту та підприємництва «Актуальні аспекти підприємництва, торгівлі та біржової діяльності». В роботі наукового гуртка взяли участь здобувачі ОП «Підприємництво та біржова діяльність» та ОП «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво».

Керівник наукового гуртка д.е.н., професорка Маргарита Бердар ознайомила присутніх з календарним  планом проведення засідань  на 2023-2024 н.р. і визначила актуальні наукові і прикладні проблеми для досліджень. Молоді науковці презентували результати наукових досліджень, присвячені  проблемам  розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності у повоєнний період. Так, студентський керівник гуртка, студент 3-го курсу, Євген Ткачов презентував особливості бізнес-планування підприємницької діяльності.

Нікіта Тішенінов (ОП «Підприємництво та біржова діяльність») розкрив проблеми та перспективи розвитку малого бізнесу в умовах воєнного стану, Дмитро Лобода  (ОП «Підприємництво та біржова діяльність») розглянув вплив держави на фондовий ринок.

В.о. завідувачки кафедри к.е.н., доцентка Наталія Гончаренко відзначити, що гурток надає учасникам можливість дізнатися більше про реальні виклики і можливості в галузях підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Такий гурток стимулює інтерес студентів до наукової діяльності та досліджень, що може сприяти розвитку академічних здібностей, покращує підготовку студентів для майбутньої кар’єри та зробити їх більш конкурентоспроможними на ринку праці.

Щиро дякуємо за активну наукову діяльність і маємо намір продовжувати досліджувати і обговорювати актуальні питання у галузях підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.